Merhaba

Merhaba

Merhaba. Multipl Skleroz MS, EMES hakkında sizlerle çok şeyler paylaşacağımız blogumuza hoş geldiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak ve sizlere yardımcı olabilmek için buradayız. İlk gönderimizde bir kaç kilit noktadan bahsetmek istiyoruz.

Bizler Sağlık Profesyoneli Değiliz

Çok önemli olan bu noktayı blogumuzu gezerken lütfen unutmayın. msileyasamak.com blog içeriği, yazıları, resimleri, grafikleri ve diğer materyalleri sadece ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. İçerik sağlık profesyonellerinin tavsiyeleri, teşhisleri veya tedavileri yerine geçemez. Bu blogu okuduktan sonra profesyonel tıbbi görüş almamayı veya geciktirmeyi asla düşümeyin. Bu blog ve içeriği “olduğu gibi” şeklinde sunulmuştur.

MS’e Bilimsel Yaklaşıyoruz

Sağlık profesyoneli olmamamız bilimsellikten uzak olduğumuz anlamına gelmiyor. Bütün dünyada yayınlanmış makaleleri, bilimsel deneyleri ve trendleri en az sağlık profesyonelleri kadar takip ediyoruz. Paylaşımlarımızı bilimin ışığında yapacağız. Merhaba ve “Mucize tedavi” arıyorsanız yanlış adrestesiniz 🙂

Acaba MS miyim?

MS son yıllarda yükselişte olan ve korkulan bir hastalık. Maalesef bir çok belirtiye MS şüphesi ile yaklaşılıyor. Bu blog veya bir başkası sizlere teşhis koyamaz. Size tavsiyemiz sağlık profesyonellerinden destek almanız ve ertelememeniz.

Hastalık Değil Bir Yolculuk

Bu ifadeyi blogumuzda sıklıkla duyacaksınız. MS gerçekten eşsiz bir hastalık. Şüphelenmeye başladığınız andan itibaren başlayan ve teşhisiniz ile resmiyete dökülen bir yolculuk. Yolculuğunuzda sizlere eşlik edenler olması işlerinizi gerçekten kolaylaştırıyor. Doğru eşlik edenler ile hayatınız kolaylaşabilir.

Araştırdıkça Güçlüsün

MS ile ilgili ne kadar çok bilirseniz ve vücudunuzu ne kadar iyi tanırsanız, hayat kalitenizin o kadar yükseleceğine emin olabilirsiniz. Yeterince güçlendiğinizde psikolojiniz çok daha iyi olacak. Sizlerin araştırmalarına yardımcı olabilmek için varız.

Mahremiyetinize Önem Veriyoruz

Kişisel ve özel bilgilerinizin bizim açımızdan bir önemi yok. Detaylar için lütfen gizlilik politikamızı inceleyin.

Yorumlara Açık Gönderiler

Din, siyasi görüşler, cinsel tercihler gibi alanlarda farklı görüşlere saygılıyız. Sadece MS hakkında konuşmak istiyoruz. Sizlerinde benzer bir yaklaşımda olması daha çok insana yardımcı olabilmenizi sağlayacaktır.

Erişebilirlik Araçları

Blogumuzun sağ üst köşesinde mavi ikona tıklayarak sizlere yardımcı olabilecek seçenekleri aktifleştirebilirsiniz. Herhangi bir zorluk yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Merhaba ve bizimle olduğunuz için teşekkürler. Yalnız değilsiniz…

Genel Kategorisinde Yayınlandı

“Merhaba” Gönderisine Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir